Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Lehet stressztől?

Lehet stressztől?

Figyelt kérdés
A problémám az lenne, hogy állandó gyomorpanaszaim vannak.A gyomorfájdalmak már évek óta tartanak.(szurkálás, néha pufadás, néha olyan érzés mint ha savam lenne a torkomban is). Tavaj ezek miatt volt gyomortükrözésem, ahol semmi különöset nem találtak, csak megállapították, hogy a bélmozgásom lassú.A panaszaim közé tartozik még az hogy a fájdalmam kisugárzik néha a hátamba is.Sajnos ez az állandó gyomorfájás kihat a közérzetemre.Fáradtnak és kedvtelennek érzem magam. Próbáltam gyógyteákat, savlekötőket de semmi.Megkell említrnem, hogy nagyon székrekedéses is vagyok.Sokszor ez is gondot okoz.Ha egy nap reggel nem sikerül elvégeznem a dolgom akkor már aznap nem is tudom hiába erölködök, és ilyenkor jelentkezik hasfájás is. Ti mit tanácsoltok?

2019. júl. 26. 13:02
 1/3 anonim ***** válasza:
A stressz és szorongás egyik tünete lehet a gyomorfájás is. Ha megtükröztek és nem találtak semmit akkor a komolyabb problémákat kizárnám.
2019. júl. 26. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Milyen a táplálkozásod? Mennyit mozogsz? Nagyon nem mindegy.
2019. júl. 26. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Sajnos nem sportolok.Naponta háromszor eszek.(reggeli, ebéd, vacsora).163 cm magas vagyok 45 kg.A hízás nem megy egyáltalán.Sajnos sűrűn van állandó gyomorfájásom.Most is egyhete tart.
2019. júl. 27. 07:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!