Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szerintetek mi lehet apukám...

Szerintetek mi lehet apukám sorsa a továbbiakban? Többi lent.

Figyelt kérdés

49 éves jeleneg.

Még egy éve sincs hogy diagnosztizálták nála a tüdőrákot (szeptember-október környékén)

A daganat áttétet nem adott. A tüdő egyik oldalán van az egyik lebenyén. Mérete akkora mint egy ping-pong labda.

Három kemot kapott.

Ma jött a hír hogy a daganat mérete csökkent egy centit. De most kizárt dolog hogy megtudják műteni mivel trombozisa van és tüdőembóliája van.

Jelengleg kórházban de nem abban ahol daganatával foglalkoztak. (Debrecenben kezelik a rákját és az tőlünk elég messze van és ezért a közelebbi kórházban van)

Ma voltunk benne nála és eléggé levan gyengülve és nem is nagyon eszik semmit sem.


Attól félek hogy mire kigyógyul a trombozisból és a tüdőembóliából a daganat újra megnő és áttétet fog adni.


Szerintetek? Mi lesz vele? Milyenek az esélyejei? Kérlek legyetek őszinték!


(Helyesirásért pedig elnézést)



2019. júl. 26. 17:51
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ezt gondoltam, elvileg azok jól operálhatók.
2019. júl. 27. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:

Legutóbbi információim szerint időben elkapva a nagysejtes 70%-ban gyógyítható. A kissejtes a borzasztó.


A tüdőembólia ha már napokkal ezelőtt történt, akkor nem lesz baj. Akkor halt volna meg rögtön, amikor kapta. Ha ezen túl van, akkor már nincs életveszélyben.

2019. júl. 27. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 A kérdező kommentje:

Remélem is.

Mellesleg meg köszönöm a válaszokat!! :)

2019. júl. 27. 23:52
 14/28 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Az embóliat valószínűleg a kemo hozta elő. Ezt csak abból gondolom mert keresztanyám vastagbél daganatra kapta a kemot és a 3ik után strokot kapott. Az orvosa is azt mondta hogy sajnos ez benne van a pakliban. Nekem 3 éve vetélés után lett mikroembóliám 28 évesen én is vérhigitot szedek. Nehéz a felepules sajnos de bizzatok benne. Én mai napig mellkas fájdalommal és fulladással küzdök anny sérültek az erek.
2019. júl. 28. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 A kérdező kommentje:

Azt elfelejtettem írni hogy a nyirokcsomoján van az áttét.

Sugarat fog kapni

2019. aug. 1. 18:35
 16/28 A kérdező kommentje:

Fáj a dereka és a háta. És beszélni is halkan tud (ezek elvileg a nyirokcsomom elhelyezkedő daganat(ok) miatt van)

Ezért fog sugárkezelést kapni

2019. aug. 3. 20:48
 17/28 anonim ***** válasza:
S kicsit rendbe jött már a trombózistól? Mikor folytatódhatnak a kezelések?
2019. aug. 3. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 A kérdező kommentje:
A lába rendbe jött. Az embólia is elmúlt. 1-2 héten belül jön a sugárkezelés és attól nagyon fél.
2019. aug. 4. 22:25
 19/28 anonim ***** válasza:
A sugártól ne féljen. Teljesen fájdalommentes. Mellékhatás a bőr enyhe égése lehet a mellkasán, de erre is tudnak majd ajánlani krémet az asszisztensek a kezelésnél. Viszont a véralvadásgátlót ne felejtse el adagolni magának, gondolom hosszútávon kell neki a trombózis miatt. Az nagyon fontos!
2019. aug. 4. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 A kérdező kommentje:
Azt mindennap szúrja be magának a vérhigitót
2019. aug. 5. 20:58
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!