Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Apukám rákos. Mennyi van...

Apukám rákos. Mennyi van hátra? 18/f

Figyelt kérdés

Sziasztok. Azért írok, hátha valaki tapasztaltabb itt mint én. Továbbá: az orvos nem válaszol a kérdésre soha.

A helyzet a következő:

Apukám 60 éves, tüdőrákja van (mind két oldalú, mind két tüdő tele daganatokkal), továbbá horgőrák, és most úgy néz ki mindezt megkoronázza egy hajsnyálmirigy áttét.

Már 2 chemon túl van. Jelenleg elvan, jár horgászni viszonylag jó az állapota. De félek hogy még meddig llehet köztünk. Az orvos azt mondta egy új gyógyszeres módszerrel (amit végül nem kapott meg) 10% esélye van. A chemoval még ennyi sem.

Nektek milyen tapasztalataitok vannak?

Válaszaitokat köszönöm!


2018. máj. 9. 17:39
 1/4 anonim válasza:
Tudom hogy választ vársz és tűkün ülsz de sajnos nem tudok segíteni. Az orvosok valószínüleg nem itt vannak, szoval ne bízz meg mindenkiben. Csak hogy ne éld bele magad. Azt akartam csupán mondani, hogy ha nagyon hiszik magában és te is ezerrel támogatod mindenben, akkor nagyobb az esélye. Majd írd meg mi történt!
2018. máj. 9. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az orvost kell megkérdezni, mert ő meg tudja mondani, hogy körülbelül mennyi van hátra. A tüdőrákos áttétes barátnőmnek megmondták, és úgy is volt.
2018. máj. 9. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ilyen attetekkel maximum par honap . :-( sajnos ez eleg agressziv rak. Rohamos allapotromlas varhato es javaslom nektek hogy nezzetek szet valamilye hospice intezmenyben.
2018. máj. 9. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
6 hónappal ezelőtt derült ki h az én édesapám is tüdőrákos. Elterjedt már mindenhol, a csontjaiba, agyába is. 4 kemon van túl. Már olyan állapotban van h alig tud felkelni, több kezelést nem is adnak neki. Napjai hetei vannak. Ilyenkor jövök rá h mennyire igazságtalan az élet, mert ő a legjobb apa a világon! Jobbulást kívánok édesapádnak!
2018. jún. 1. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!