Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Valami baj van az emésztésemme...

Valami baj van az emésztésemmel, ha ilyen ritkán szellentek?

Figyelt kérdés
kb 2 hétente szoktam egyszer, de olyan is volt már hogy egy hónapig nem volt egyse, meg azt olvastam, meg hallottam hogy a két óránkénti puki, az egészséges, de szerintem ez azért már baromság, ilyen gyakorisággal szinte senki nem pukizhat, de ami velem van, az szerintetek emésztési probléma vagy nincs baj?

2019. júl. 26. 19:02
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem törvényszerű, hogy mikor finghat egy ember, nem vagyunk robotok. Én igenis óránként van hogy többször is, ha olyat eszek.

Semmi baj azzal, ha keveset, azt jelenti, hogy egészséges vagy. Különben is a legtöbb gáz alváskor távozik, amikor kikapcsol a szervezet, és nyugodtabban tud emészteni.

2019. júl. 26. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerencsés vagy! Ez inkább pozitívum, mint probléma. Ha egyébként nem vagy felpuffadva, és más panaszod sincs, akkor egyszerűen tökéletes az emésztésed! A sok puki inkább az emésztési problémák jele. Vagy alap beállítottság. Én sokat pukizok. Sok olyan étel van, ami különösen megf8ngat.
2019. júl. 26. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Most már ez is baj? Érdekelne a dolog egyébként, hogy éjszaka hogyan számolod? Megy a felvétel aztán nappal visszahallgatod?
2019. júl. 26. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!