Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi lehet ez a ritkán jelentkez...

Mi lehet ez a ritkán jelentkező néhány másodpercig tartó fájdalom az alhasi részen?

Figyelt kérdés
Egy 22 éves srác vagyok. Már régebb óta észre vettem, hogy bár nagyon ritkán de előfordul, hogy érzek egy ilyen tompa sajgó vagy görcsös fájdalmat az alhasi részen középtájt és ugyan azon a környéken, ami, ha előjön, akkor csak 1-2 vagy néhány másodpercig tart. Naponta vagy majdnem minden nap előjön egyszer-kétszer. Nem is foglalkoznék vele de én ilyesmi fájdalmat még nem nagyon éreztem szerintem. Volt, hogy akkor múlt el ha elmentem székelni vagy bélgázt kibocsátani ezért gondoltam, hogy nem-e bélgázok okozzák például. Nem tudom, hogy összefüggésben van-e, de szintén ritkán bélgázzal együtt távozik egy nyákos váladékszerűség. Ehhez írom, hogy van belső aranyerem és nem tudom, lehet-e attól. Szerencsére nem szoktam észlelni véres székletet vagy váladékot és egyéb más problémám sincs. Az interneten olvastam pár dolgot, hogy milyen betegségek állhatnak alhasi fájdalom mögött és kissé rám ijesztett. Ezzel a problémával el kéne mennem orvoshoz vagy túldramatizálom a dolgokat?
2019. júl. 25. 16:59
 1/1 anonim ***** válasza:
Én elmennék a helyedben, legalább a háziorvoshoz.
2019. júl. 25. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!