Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez a mensi miatt van vagy vírus?

Ez a mensi miatt van vagy vírus?

Figyelt kérdés
Tegnap előtt megjött a mensim, és gorcsoltem majd elmúlt. Tegnap is fájt a hasam also része, de nem tudtam eldönteni hogy most a mensi miatt vagy valami más miatt.elmult a hasgorcs, szépen aludtam az éjjel, majd ma ahogy felkeltem elég híg székletem volt eddig még kétszer. A hasam az már nem fáj reggel sem fájt. A második székletnél már kevesebb volt. Mivel hányás fobiam van emiatt rettegek,hogy mi van ha az vírus és hányni is fogok. Meg mindig kortyog a hasam de olyan mintha éhes lenne ,de enni nem tudok, és lehet hogy nem is azért kortyog. Segítsetek mert félek. A válaszokat előre is köszönöm!
2019. júl. 28. 11:11
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Simán lehet a menstruációtól.
2019. júl. 28. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Remélem tényleg csak az, azóta nem voltam wc N
2019. júl. 28. 11:58
 3/7 anonim ***** válasza:

Mindkettő miatt lehetett. Sőt, ehettél is valamit ami meghajtott, pl zsírosat.


Hányás: nekem az a tapasztalatom hogy ha egy virus miatt megy. Hasam, hánynimár nem fogok, ha hányással kezdődik, utána még hasmenés simán lesz.

2019. júl. 28. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Tovább tartott kiírni a kérdést, mint logikusan elgondolkozni rajta.. help
2019. júl. 28. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
1-2 napon belül kiderül. Próbálj diétázni addig is. Mensitőll nekem mindig görcsöl a hasam és hasmenes is előfordult már. De a vírus is pár nap. Nem a világ vége. Hányni senki nem szeret....ha kell akkor kell. Előre ne vízionáld a dolgot.
2019. júl. 28. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mérd meg a lázad. Ha nincs akkor nem valószínű a vírus
2019. júl. 28. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem volt lázam, viszont azóta sem történt semmi, sőt jobban is voltam/vagyok
2019. júl. 29. 21:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!