Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Elég kényes téma, de menés...

Elég kényes téma, de menés közben egy kis dudort érzek a végbélemnél. Felnyultam és kb 1-2 centire érzek ott egy borsolónyi dudort. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés

Nagyon félek. Szokott véres lenni a székletem de aranyeres vagyok úgyhogy nem tulajdonítottam neki nagy jelentőséget. Székrekedés vagyok. Mindig is az voltam. Nagyon nagyon félek hogy valami rák vagy ilyesmi. Keménynek érzem amikor odanyulok. Valakinek valami tipp?

16/L


2019. júl. 29. 17:16
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Székrekedéses*
2019. júl. 29. 17:20
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
igen van tipp: rák, kagyló, csiga, fos, vagy egy csomó minden lehet. Mi lenne ha nem tippeket gyűjtenél hanem elmennnél egy orvoshoz?
2019. júl. 29. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Szóval tudod, hogy mi bajod van, és csak addig jutsz el, hogy tapogatod. A székrekedést, az aranyerességet majdhogynem házilag lehet gyógyítani. Az étrendedet kell megváltoztatni, rengeteg rostost kell enni, sok folyadékot kell inni, az aranyeret meg kenőccsel kenegetni. Amit meg odabennt érzel, orvosnak kell megmutatni. Legalább indulj el az úton, hogy szólsz a kezelőorvosodnak ( gyerekorvos, háziorvows, iskolaorvos.) Ezt a dolgot nem szabad szégyellni!
2019. júl. 29. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Ezt kb 20 perce fedeztem fel, neten keresgéltem hogy mi lehet az de mindenhol RÁKRÁKRÁK. Csak holnap van orvos és ha tényleg rák akkor baszhatom a háziorvost. Csak azért tettem fel a kérdést hogy kicsit megnyugodjak..
2019. júl. 29. 17:25
 5/17 A kérdező kommentje:
Valaki tipp? Pls
2019. júl. 29. 17:42
 6/17 anonim ***** válasza:
Iszonyú valószínűtlen hogy végbélrákod legyen 16 évesen. Ez valószínüleg egy aranyeres csomo de előfordulhat h valami gyulladásos bélbetegség folyománya. Mindenképp dokihoz kéne menned. Az nekem nem világos h az aranyeret ki diagnosztizálta? Ha doki akkor menj vissza hozzá ha te, akkor hagyd a házi gyogymódokat nézesd meg rendesen.
2019. júl. 29. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, természetesen az egészséges rostdús kaja, amit az egyik hozzászóló említ, nagyon is fontos, de krémek, stb tekinterében rámaszkodj dokira!
2019. júl. 29. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Voltam vele orvosnál és azt mondta az aranyér. De az kívül volt közvetlen a nyilasnál egy kis lila dudor. De amit most fedeztem fel az belül...
2019. júl. 29. 17:52
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, belső és külső aranyér is van. Menj szépen dokihoz hogy megnyugodj.
2019. júl. 29. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Tudom hogy van belső aranyér is csak én úgy tudom hogy az nem tapintható normális esetben. És az szerintem nem kéne, hogy ilyen kemény legyen
2019. júl. 29. 20:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!