Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » A belső aranyér miért tapintha...

A belső aranyér miért tapintható? Aranyérről van egyatalan szó?

Figyelt kérdés
Mióta eszemet tudom székrekedési gondjaim vannak. Ja és eddig külső aranyerem is volt de most WC-zes után észrevettem hogy valami fáj odabent és felnyultam és egy kb borsónyi kemény duzzanatot érzek ott bent kb a nyilástól 3 centire bent. Lehetséges hogy aranyér? Vagy valami más? Úgy gondolom egy aranyérnek nem kéne ennyire keménynek lennie. És azt olvastam hogy a belső aranyér nem tapintható. Mindenképp elmegyek holnap orvoshoz csak szeretnék Meg nyugodni hogy nem komoly. Hogy nem-e polip vagy ilyesmi. Tippek?

2019. júl. 29. 19:52
 1/2 anonim válasza:
62%
Édesapámnak hasonló tünetei voltak. Elment egy végbél majd később egy vastagbél tükrözésre, aztán vékonybél tükrözésnél találtak egy 12 centis daganatot. Kórházba került, megműtötték, kemoterápiára jár. Él és virul, jó kedvű és erős. Na most ezt azért írtam le neked, mert ez a legrosszabb ami előfordulhat. Vedd a bátorságot és menj el tükrözésre, nem fáj, csak utána fel vannak fújódva a beleid. Jelenleg 4 ismerősöm küzd ugyan ezzel, mindnél találtak valamit. A legfontosabb hogy ne félj, és ne halogasd. Rutinmunka az orvosoknak a műtét és a felépülés is. És megint a lényeg: nem biztos hogy ez a bajod, de mindenképp foglalkozz vele.
2019. aug. 2. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm sajnos eddig nem tudtam elmenni orvoshoz. Vagyis inkább nem mertem de holnap kérek beutalót béltükrözésre a háziorvosomtól. Nem halogatom tovább
2019. aug. 5. 21:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!