Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » S. O. S belevágtam az egyik...

S. O. S belevágtam az egyik anyajegyembe! (? ) kép

Figyelt kérdés

Borotválkozás közben véletlenül belevágtam az egyik anyajegyembe, és nagyon aggódom. El kezdett vérezni rendesen, nagyon félek hogy elrákosodik, főleg hogy holnap utazom el és csak hétfőn jövök haza.

Kérlek segítsetek és mondjátok meg hogy kb mennyi idő míg elrákosodik. Nagyon aggódom.


[link]

[link] (a középső a kérdéses anyajegy)


2019. júl. 31. 13:36
 1/7 anonim ***** válasza:
53%
Nem nézem meg a képeket soha, de a kérdésedre az a válasz, hogy most azonnal el kell menni az ügyeletre vagy a Bőrklinikára vagy egy bőrgyógyászhoz.
2019. júl. 31. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Értem, köszi a választ.
2019. júl. 31. 13:54
 3/7 anonim ***** válasza:
Én se néztem meg, de nem tudjuk egy kép alapján eldönteni, az orvos sem, hanem egy speciális nagyítóval nézi meg. Menj amikor tudsz.
2019. júl. 31. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
És azt megkérdezhetem hogy miért nem nézi meg senki sem a képet?:S Ennyire azárt nem undorító, szerintem már láttatok ennél rosszabat is. Persze ha nem akarjátok, ne nézzétek meg.
2019. júl. 31. 14:18
 5/7 A kérdező kommentje:
Amúgy köszi a választ, lehet ma elmegyek a bőrgyógyászhoz.
2019. júl. 31. 14:19
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen felesleges azonnal orvoshoz rohanni, mert ott sem tudnak vele mit csinálni.

Figyeld, hogy változik-e, amikor gyógyul. Ha alapból egészséges anyajegyről volt szó, akkor 99%, hogy ugyanúgy vissza fog nőni, mint ahogyan alapból kinézett.

Azt végképp nem lehet megmondani, hogy mennyi idő mire elrákosodik, mert elég valószínű, hogy alapból sem következik be (feltéve persze ha egészséges volt az anyajegy)

Mindenesetre jelentkezz be bőrgyógyászatra és vetesd le, ha változást látsz rajta, vagy megnyugtatásképp is elmehetsz, de felesleges ügyeletre meg nem tudom, miket írtak még.

2019. júl. 31. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Valószínű semmi gond nem lesz. Én is jártam már így. Nagyon kell figyelni rá legközelebb!
2019. aug. 7. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!