Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Belevágtam az anyajegyembe?...

Belevágtam az anyajegyembe? Lehet baj?

Figyelt kérdés
Fürdés közben sikerült egy icipicit belevágnom (inkább belekarcolnom) az anyajegyembe. Mivel így szombat este 8-kor lehetetlen bőrgyógyászhoz menni jobb híján lefertőtlenítettük és beragasztottuk (körülbelül 10 percig vérzett, de nem olyan durván) Azokhoz szólnék akik jártak már hasonlóan, lett belőle bajotok, felkerestétek a bőrgyógyászt? Köszönöm előre is :)

2016. júl. 2. 20:11
 1/2 anonim ***** válasza:

Én is jártam hasonlóan pár évvel ezelőtt, nekem semmi bajom nem lett. Sőt, nekem olyan is volt, hogy elvakartam, vérzett, aztán meg totálisan eltűnt. Látta bőrgyógyász, azt mondta semmi baj vele.

Ettől függetlenül szerintem hétfőn (ha meg tudod oldani) mindenképp mutasd meg bőrgyógyásznak, biztosat ő tud majd mondani.

2016. júl. 2. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha megmutatod a bőrgyógyásznak az jó, de annyit fog mondani hogy figyelgesd. Mert ha elkezd változni a színe, mérete, asszimetrikus lesz, akkor lesz baj. És ez nem rögtön a vágás után fog megváltozni. De egyébként ennyitől kicsi az esély, hogy baj legyen.
2016. júl. 3. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!