Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szerintetek ez milyen betegség...

Szerintetek ez milyen betegség lehet? (Nem lehet mandulagyulladás, mivel hogy nekem nincs olyanom, már gyerekkoromban el lett tavolitva)

Figyelt kérdés
A nyár legközepén kaptam el egy olyan betegséget hogy nagyon fáj a torkom, be van dugulva az orrom, fáj a fejem, lázam volt(39.6) de az szerencsére lement, és folyton érzem hogy krákognom kell, valamilyen valadek van a torkomon, és amit tudni kell hogy ma éjjel apró piros pöttyök jelentek meg elől a nyakamon. Holnap tudok háziorvoshoz menni, addig is szeretném ha segitenetek, köszönöm.

2019. aug. 1. 04:23
 1/5 A kérdező kommentje:
Egyébként erős fájdalom csillapítót , meg strepsilst szedek, és meleg mezes citromos teát iszok sokat, de 1 hét alatt se múlt el
2019. aug. 1. 04:25
 2/5 anonim ***** válasza:
21%
Reflux, a piros pöttyök a nyakadon melegtől van.
2019. aug. 1. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Az a valószínűbb, ha a láz több napig tart, h Bacis torolgyulladás, és sztem streptococcus okozta (kiütés a testen előfordul hpzzá) Abban igazad van h ez általában mandulagyulladást okoz de ha nincs mandula akkor ügyesen a garatot gyullasztja be.

Doki és antibiotikum kellene rá ha az, a torokképből meg tudják mondani.


Az is lehet h vírusos torokgyulladás volt, néha a vírus csinál kiütést. Tulajdonképp ezt a tünetek megléte alatt lehet megállapítani, amíg látszik vmi a torkodon pl.


Ha már nem vagy lázas, az is lehet h az egész elmúlik holnapra és soha meg nem mondják utólag :D


Érdekességképp nekem is kivettk a mandulám de az egyik oldalon egy kicsit visszanőtt, uh nekem sikerült is már rá mandulagyulladást is összeszedjek.

2019. aug. 1. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Bocsi, most látom kérdező az első kommented, ha fájdalomcsillapítót szedsz az viszi le a lázat is. Ha egy hete tart akkor tényleg doki, a streptococcus szeret szövődményt csinálni.

Biztos nem reflux, az nem csinál lázat.

2019. aug. 1. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a valaszaitokat :)
2019. aug. 1. 13:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!