Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Egy hete nem fennálló és nem...

Egy hete nem fennálló és nem javuló torokfájás és köhögés. Valami ötlet, ami segíthetne?

Figyelt kérdés

Múlt vasárnap kezdett fájni a torkom, a manduláim bedagadtak és fehér váladék volt rajtuk. Kedden voltam orvosnál, nem adott rá semmit, csak mondta, hogy szopogassak torokfájásra való cukorkát.

Azóta már nem a manduláimnál fáj a torkom, hanem lejjebb, nagyobb területen. A manduláim már jobban néznek ki, de sokszor látom, hogy a torkom tele van fehér váladékkal.

Napok óta elviselhetetlen, fojtogató száraz köhögés is kínoz, amit még jobban fáj a torkom. Éjszakánként fáj a legjobban a torkom és akkor köhögök a legjobban, nem tudok napok óta aludni. Már rengeteg dolgot próbáltam: tantum verde cukorka és spray, lándzsás útifű szirup, stodal, izlandi zúzmós szopogatótabletta, kakukkfüves tea, fájdalomcsillapítók, és csináltam mézes gyömbéres citromos keveréket is és azt ettem, lámpáztam biptron lámpával, de nem vagyok jobban. Már a fülembe és az állkapcsomba is kisugárzik a fájdalom. Az új orvosunk pedig sosem akar felírni gyógyszert. Mit csináljak?

Szerintetek ha bemegyek az ügyeletre, ott adnak valamit? Nagyon fáj. :((



2019. júl. 7. 12:13
 1/1 anonim ***** válasza:

Hát pedig ha kérsz fájdalomcsippalítót, fel kell írjon.

Nekem az Algopirin bevált erre.

De ha nem írt fel semmit, akkor más pirineket kapsz recept nélkül, Kalmopirin, Aspirin, csak drágább.

És kanalas is van erre, arra is van 50% engedmény, ha felírja.

2019. júl. 7. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!