Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ha 3, 00-as a TSH-m van egy...

Ha 3, 00-as a TSH-m van egy pici alul működésem, azt helyre állítja a szerves szelén tabletta? Javulhat az értékem ha nem szedek gyógyszert hanem inkább szelén tablettával próbálkozom?

Figyelt kérdés
Szelént lehet más vitaminnal szedni ami gyorsabb felszívódást eredményez?
2019. aug. 4. 19:13
 1/2 anonim ***** válasza:
A jódozott sóval szerintem többre mész. Legalábbis mikor nekem ez volt akkor azt vettem és többet nem volt gond. Okozhatja siman jódhiany is. Persze kipróbalhatod mellette a szelént is ártani nem fog. Nem tudom mi segíti a felszívódását. Viszont ha eddig is jódozott sót használtál akkor lehet nem ártana kivaltani a gyogyszert amit adnak rá.
2019. aug. 4. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A sót nem kúraszerűen szedtem vagy ilyesmi. Csak azzal sóztam mikor kellett bele. Mielőtt megennél egy zacskóval :D
2019. aug. 4. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!