Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Derék fájdalom mitől lehet?

Georgina201995 kérdése:

Derék fájdalom mitől lehet?

Figyelt kérdés
3 hete kezdődött nálam, hogy a derék és vese tájékán napi szinten van, hogy egyszer-kétszer olyan erős görcs és nyílalás jön bele, hogy képed vagyok össze kuporogni a földön. Van, hogy hetente háromszor és van, hogy napi szinten többször. Volt 2010-ben vesekövem, amit ki pisiltem, utána kaptam egy vesemedence gyulladást amivel több, mint egy hétig feküdtem kórházba. Voltam hétvégén a sürgősségin mert akkor jöttünk haza a nyaralásból. Annyit mondtak igyak sok folyadékot, hogy ki tudjon jönni a vesekő és szedjek fájdalomcsillapítót. És kaptam egy injekciót amibe fájdalomcsillapító és hányinger gyógyszer volt. Mondtam csináljon legalább egy ultrahangot, de semmi. Magán orvoshoz csak jövőhèten tudok el menni mert akkor lesz időpont. Ez a fájdalom csak pár percig tart, azután elmúlik, de abba a pár percben folyik a könnyem és le ver a víz . Azt hidtem csak meg rántottam volt már valakinek ilyen erős derék táji fájdalom?
2019. aug. 6. 10:50
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez vesekőnek látszik. Tényleg kéne egy hasi UH-t csináltatni. Látogasd meg a rendelőbe az urológust.
2019. aug. 6. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Urológián azonnal megcsinálják az ultrahangot, nálunk sürgős esetben fogadnak ha kivárod a sorod, nem kell időpontot kérni.
2019. aug. 6. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!