Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi baj lehet a gyomrommal?

Mi baj lehet a gyomrommal?

Figyelt kérdés

Kb 2 hete kezdődött. Először elkezdett menni a hasam vagy 2-3 napig ment emelett puffadtam és gyakran görcsöltem is szoval elmentünk az orvoshoz. Ő irt föl gyógyszert ami amúgy segített és a fájdalom/ puffadás elmúlt a székletem pedig már egész normális volt. Azonban tegnap előtt újra menni kezdett a hasam ( pont elfogyott aznap a gyógyszer De estére már vett anya és tudtam bevenni) tegnap megint fájni kezdett a hasam, wc-n azonban nem voltam csak egyszer akkor is csak kicsi jott ki. Tegnap este szörnyen fájt a hasam alig bírtam elaludni wcre hiába mentem nem jött ki semmi. Ma eddig egész nap görcsöl, puffad és fáj a hasam de már volt normális székletem (egyáltalán nem ment a hasam) orvoshoz mivel hétvége van nem tudok menni hétfőn pedig mennénk nyaralni. Mit javasoltok mit csináljak?


Amúgy nálam már korábban is volt ilyen hogy elmúlt majd visszajött a hasmenés. De mivel akkor utána már teljesen elmúlt nem foglalkoztunk vele. Nagyom felek hogy ez most vastagbélrák vagy valami hasonló lehet mert a tünetek nagyon arra utalnak. Segítsetek legyszi!

A válaszokat előre is köszönöm



2019. aug. 3. 11:24
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Tudni kéne az orvosi diagnózist és a felírt gyógyszerek nevét is a válaszhoz.
2019. aug. 3. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Jah és nemreg voltunk vérvételen a vérkepem amúgy teljesen jó csak a lymphocita volt egy nagyon kicsit magasabb de azzal az orvos sem foglalkozott
2019. aug. 3. 11:28
 3/7 A kérdező kommentje:

Hidrasec hasmenésre

Espumisan puffadásra

És enterol "gyomortisztitásra "

2019. aug. 3. 11:37
 4/7 anonim ***** válasza:
Valami probiotikumot kéne szedned. Mert ezek nem gyógyszerek csak a tüneteket enyhítik plusz diéta. Ha ez sem hoz eredmenyt 2 hét alatt akkor kéne egy beutaló a gasutroenterológiára és valami komolyabb kivizsgálás. Stresszel hogy állsz? Véreset kakálsz? Vagy honnan jött a rák gyanúd? Felejtsük már el , a rákot! Hihetetlen mit tesz a média a fiatalokkal. Fáj valamilyük egyből rákra gondolnak. Van aki rákos lesz de az esetek nagyrészeben nem ez a probléma.
2019. aug. 3. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Szedek probiotikumot azaz szerintem az enterol az. a diétát pedig eddig is próbálgattam de nem igazán sikerül betartani. De majd próbálkozom. Mivel nyár középén vagyunk egyáltalán nem vagyok stresszes és nem veres a székletem azaz eddig nem tapasztaltam
2019. aug. 3. 12:09
 6/7 anonim ***** válasza:
2 hétből, amiből 2-3 napog ment a hasad diagnosztizáltad magadon a rákod? Az király.
2019. aug. 3. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
A net sokat segített benne.
2019. aug. 3. 12:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!