Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » 17éves vagyok holnap fognak...

17éves vagyok holnap fognak műteni orrpolipra és mindenhol elvan terjedve a homlokuregemtol kezdve az arcüregemig. A látásom nem fog romlani műtét során?

Figyelt kérdés
Nagyon félek az egésztől és féltem a látásom lehet hülyeség de azért valaki írja le és magyarázza el hogy aggodhatok e a látásom miatt vagy nem.

2019. aug. 6. 18:55
 1/3 anonim ***** válasza:
kérdezd meg a dokitól, az a biztos
2019. aug. 6. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Munkatársamat műtötték ilyennel pár éve, azóta jól van.
2019. aug. 6. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Engem már ötször műtőttek orrpolippal. ( 3x nőtt vissza az orrmandullám, és volt orrsövényferdülési műtétem, és orrkagylózáródási műtétem is) Szóval szinte már otthonosan megyek orrműtétekre. A szememnek semmi baj. Nem fog a látásod romlani. Ja,, amúgy megint van orrpolipom, de ahol élek, nem műtik meg, inkább olyan szteroid tartalmú gyógyszerekkel tömnek, ami belül roncsolja a polipot. A dokim mondta, hogy az aki hajlamos az orrpolipra, annak nagy valószínűsséggel újra és újra visszafog nőni.
2019. aug. 6. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!