Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Van itt olyan aki használta...

Van itt olyan aki használta már a Miradry-t vagy az iontoforézist? (hiperhidrózis ellen)

Figyelt kérdés
Hiperhidrózisom van, leginkább a tenyeremen és a talpamon de a hónaljamban is jelentősen. Már a létező összes kence-ficét kipróbáltuk semmi nem segített, csak az antisudorica de az is a hónaljamban csak és rövidebb időre. Interneten olvastam utána ezeknek az elvileg orvosokkal előállítót iontoforézis és a miradry után, de eddig egy orvos se ismerte akitől kérdeztük hogy ő mit tud ezekről az eszközökről. Elég drágák és csak interneten a honlapukon olvastam eddig hogy mennyire jó és hatásos de félek hogy ez átverés és csak reklám. Elvileg vissza fizetési garancia is van ami elég elképesztő.. Kérlek ha van olyan valaki aki ismeri ezeket és használta vagy tudd bármit is ezekről az írjon mert nagyon fontos lenne tudnom hogy megéri e annyi pénzt kidobni értük.

2019. aug. 6. 20:39
 1/4 anonim válasza:
Nem tudom neked mennyire izzad, de van az a fajta izzadás amin már szerintem nagyon egyik ilyen kence se segít. (tapasztalat) viszont más megoldás annál inkább
2019. nov. 17. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Miféle más megoldás? Nincs már más megoldás:/. Megvettük az iontoforézis eszközt,és nem használt csak egy kevesett. Nincs már más lehetőségem, de ha tudsz akkor mondj létszi :)
2019. nov. 19. 21:39
 3/4 anonim válasza:
Nekem hónalj, talp és tenyér hiperhidrozisom volt. Olyan szinten, hogy télen nyáron folyt az izzadság. Télen a - 10 fokba is kellett napi több póló annyira izzadtam, hogy az hihetetlen. Voltam sok vizsgálaton (szív, pajzsmirigy, stb..) semmi bajom nem volt, egyszerűen csak izzadtam. Én bevállaltam a műtétet. Vannak hátülütői, de nekem teljes mértékben megérte bár még 1 hónapja sincs, hogy műtöttek. De ha kéne én másodszor is bevállalnám,egyszerűen elmondhatatlan érzés.
2019. nov. 20. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szia! Találtál végül valamilyen megoldást?
2022. júl. 6. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!