Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » HELP! Van aki megműtötte van...

HELP! Van aki megműtötte van gondolkodik hogy megműti a lúdtalpát? Ez lehetséges egyáltalán? Nagyon súlyos lúdtalpam van, ami fáj, nehezen járok és csúnya is.

Figyelt kérdés
Semmi harántboltozatom nincs, a bokám teljesen befele dől és a lábujjaim is el vannak ferdülve, annyira abnormális állapotban van a lábam. Mindig is hordtam betétet, de nem használ, hiába írnak föl újat és újat. Jó lenne ezen túl lenni, mert még fiatal vagyok, de pl sportolni nem tudok, látszik a járásomon is, és sajnos lányként szégyellem hogy ilyen a lábam, nem is veszem le a zoknimat miatta...

2019. aug. 7. 08:34
 1/6 anonim ***** válasza:
75%
HELP: fordulj orvoshoz és az majd megmondja, hogy műthető-e. Mi honnan tudjuk, olvassuk ki kávézaccból?
2019. aug. 7. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
az orvosom nem beszélt róla, évek óta betéteket ír föl, ami haszontalan. Ezért érdekelne h van-e akinek jobb orvosa van, mert angolul olvastam hogy van ilyen de nem tudom hogy mo-n is elérhető-e
2019. aug. 7. 08:44
 3/6 anonim ***** válasza:
33%

Akkor menj egy másik orvoshoz. Előbb utóbb úgyis kikötsz egy ortopéd magánrendelésen, akkor miért nem mész most és kérdezed meg egy ORVOSTÓL aki LÁTJA, hogy mi a helyzet a lábaddal. Idejössz a GYK-ra orvosi tanácsot kérni?


Bármelyik ortopéd orvos megmondja, hogy mi a helyzet.

2019. aug. 7. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

1, ortopéd orvosom van, aki megállpította a lúdtalpat

2, azt keresem, akinek volt ilyen műtétje magyarországon, hogy hol csinálta.

3, sajnos nem vagyunk gazdagok, így jó lenne az állami rendelésen maradni

2019. aug. 7. 09:00
 5/6 anonim válasza:
100%
Szia nekem tegnap műtötték a lábam az elején ugy volt h csak ludtalp de utana egy MRI kimutatta hogy egy porc nőt ami születés rendellenesség szóval ajánlom hogy csinálj egy MRIT
2019. aug. 7. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Pfff. Amúgy azért van az oldal, hogy azt kérdezzenek az emberek, amit akarnak. Te meg beszólogatni miért jössz ide? Hány olyan orvos van aki arra alig válaszol amire kellene, nem még kérdéseket tegyen fel nekik az ember. A kérdező abban bízva tette fel kérdését, hogy lesz olyan ember akit esetleg műtöttek, vagy tud hasznos infóval szolgálni. Pl. engem is érdekelne!! Mert 16éve küzdök és pár éve még nem volt rá megoldás. Azóta változhatot.
2019. aug. 13. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!