Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lehetséges hogy képen csúnyább...

Lehetséges hogy képen csúnyább vagyok mint élőben? És miért kell folyton azt hazudni hogy nem számít a külső?

Figyelt kérdés
Tehát van olyan aki élőben jól néz ki, képeken meg nem? Sokszor van hogy megnéznek a lányok(egy csúnya fiún nem akad meg a szemük) és már voltak olyanok akik érdeklődtek tehát biztos nem vagyok 1 torzszülött. De mikor neten írkálok lányokkal ugye mindig jön a szokásos duma hogy nem számít nekik a külső bla bla bla..aztán mikor küldök képet instant elnyomnak/tiltanak(csak akkor nem ha 1 csúnya kövér lány az). Már nemis szoktam írkálni mer csak lerombolja az önbizalmam de élőbe meg mást tapasztalok most akkor mivan?

2018. márc. 24. 10:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ez kizárólag a fotós hibája lehet, ha pocsék kép készül rólad. Egy profi fotós bárkiről tud jó képet készíteni!
2018. márc. 24. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Vagy egyszerűen pocsék fényképarcom van?
2018. márc. 24. 10:15
 3/7 anonim ***** válasza:
22%
A fénykép nem adja vissza az aurád.
2018. márc. 24. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
71%

Lehetséges. A legtöbb fotón bénán nézek ki, de életben hozzátevődik a stílus, a mimika, hang, kisugárzás, így sokszor mondták már, hogy élőben jobb vagyok.


Hanyagold a netes ismerkedést!

2018. márc. 24. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Fényképen valóban nem jön át a testbeszéd, a kisugárzás, ami élőben talán jobban számít, mint a kinézet.


Ez tinderen nagyon szar 😃 senkivel nem matchelek, élőben meg simán 😃

2018. márc. 24. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én sem vagyok fotogen és nem is szeretek képeket csinálni. Kevés olyan kép van ami jól sikerült rólam xd szerintem élőben nem nézek ki olyan rosszul mint képeken 😂
2018. márc. 24. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Vannak akiknek nem előnyösek a képek. Selfin például annyira nem gáz, de ha simán csinálnak mindig bevágok valami idétlen fejet. :D Ezért ragaszkodom a selfihez valaki csinálni akar, vagy meg se nagyon nézem. :D
2018. márc. 24. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!