Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi lehet ez az elváltozás?

Mi lehet ez az elváltozás?

Figyelt kérdés

Sziasztok a lábamon van egy két folt, amit nem tudok hogy mi az. Egy ideje meg van. Nincs panaszom, csupán esztétikai problémát okoz, de mivel csak 20 vagyok és próbálok figyelni az egészségemre gondoltam első körben megkérdezem itt nem e van/ volt valakinek hasonló és ötlete hogy mi ez és hogyan lehetne kezelni.


[link]

[link]

[link]

[link]



2019. aug. 8. 10:29
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Első blikkre mintha visszér lenne.
2019. aug. 8. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Visszér kezdemények, azaz seprű erek, nekem sajnos mindkét combom tele van velük és nagyon csúnya látvány esztétikailag. :(
2019. aug. 8. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

És mit lehet ellene tenni? Gondolom a külsőleg használt krémek vérszegények, mert ezek belső eredtűek. 1-2 éve ott van ez a két folt. Több nem lett, meg rosszabb. Csak zavar a halvány pirosas környezete, mert a fehér lábamon, így feltűnővé teszi a dolgokat. A bal bokámnál meg a térdem felett van.


Sajnálom, ha neked is van :/

2019. aug. 8. 10:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!