Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Fehér foltok vannak a bal...

Fehér foltok vannak a bal mandulámon és nagyobb is, de csak a bal felén. A jobbnak semmi baja. Már túl vagyok a harmadik antibiotikumos kezelésen is, de még a kezelés alatt sem tüntek el. Csatolok egy képet, esetleg valakinél még volt ilyen?

Figyelt kérdés

[link]



Bocsi a csúnya nyelvemért, egy hónapja hagytam abba a dohányzást.

Azzal kezdődött minden márciusban, hogy gennyes lett mindkét mandulám. Antibiotikummal kezelték, majd megoldódott a dolog. Néhány hét múlva, újra visszatért. Másfajta antibiotikumot kaptam rá. Ekkor már nem múlt el teljesen, ott maradt az a két fehér pötty, ami úgy néz ki, mint a genny. Most kaptam egy harmadik fajta antibiotikumot, de semmi hatása sem volt.

Kérlek csak normális válaszokat. És ne írjátok azt, hogy menjek orvoshoz, mert már 6-szor voltam a családorvosnál, aki nem csinál semmit és nem is ért hozzá. És most egy külföldi tartózkodás miatt nem tudok magán rendelésre sem menni.

A válaszokat előre is köszi!

22/F


2019. aug. 9. 00:10
 1/4 anarchy666 ***** válasza:
100%

Az antibiotokumok végig szedted addig amíg mondták?

A leírás és a kép alapján krónikus mandulagyulladásod lehet ( a fehér foltok pedig valóban genny'csapok').

Azt ajánlom, hogy menj el egy fülorrgégészhez.

2019. aug. 9. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Sós vizes gargalizálás naponta háromszor, nekem ez 2 nap alatt levitte a fehér foltokat a mandulámról.
2019. aug. 9. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Igen, rendesen szedtem a gyógyszert.

És az öblögetés sem segít. Már csak a műtét marad?

2019. aug. 10. 00:00
 4/4 anonim ***** válasza:
Menj el fül-orr-gégészeti szakrendelésre.
2019. okt. 3. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!