Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Fáj bal oldalon a hasam....

Fáj bal oldalon a hasam. Anatómiai ismereteim szerint ott csak a beleim vannak. Mi lehet ez? Mozog is belül. Mit tehetnék ellene. Már pár napja érzem és jó lenne ha elmúlna.

Figyelt kérdés
2019. aug. 9. 16:10
 1/7 anonim ***** válasza:
87%

Anatómiai ismereteid erősen hiányosak.


Üdv,

a léped

2019. aug. 9. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
58%

Bal oldalt van a lép is, bár lehet, neked lentebb fáj. Viszont lépmegnagyobbodás esetén lehet ott pl. fájdalmat érezni, nekem volt olyan.

Ha nő vagy, akkor petefészked is fájhat.

A legokosabb mindenképpen az lenne, ha orvoshoz fordulnál.

2019. aug. 9. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

A köldököm alatt van jóval. A lépem az nem ott van. Meg nem fix ponton fáj. Vandorolgat. Ha nyomkodom nem tudok kitapintani fájó pontot.

Szabin van a nőgyógyaszom. Oda most nem tudok menni. Idegenhez nem szívesen mennék. Nincs barátom mióta az utolsó szűrővizshalaton voltam. Minta+vizsgalat+uh és oké volt minden. Szóval nem tudom mitől lennék nőgyógyászatilag beteg?

3 hete voltam laboron és ott is minden tökéletes volt.

2019. aug. 9. 16:26
 4/7 anonim ***** válasza:
Ja, hogy vándorolgat. Simán lehet emésztési, bélprobléma is akkor. Próbálj meg egy jobbfajta probiotikumot szedni, ha attól elmúlik, akkor ez volt a gond.
2019. aug. 9. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
És ne nyomkodd!
2019. aug. 9. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Jó nem nyomkodom. :)
2019. aug. 9. 17:55
 7/7 A kérdező kommentje:
Kiderült mi volt. Vastablettától valami görcs. Leváltottam egy emésztést kímélő szirupra és másnapra elmúlt azóta sem tért vissza.
2019. aug. 18. 22:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!