Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Rákos vagyok szerintetek?...

Rákos vagyok szerintetek? Vagy mi lehet?

Figyelt kérdés
Dolgozni voltam, az volt a feladat hogy pucoljunk ablakokat és én pár ablak után, elgyengultem izzadtam szedultem , megmert a cukrom 5,6 volt (tehát nem rossz) ittam is már 1 liter vizet is . A labaim bol kiment az ero a karjaimbol is szedultem szívem dobogott. Mellékesen azt kell tudni hogy nagyon súlyos pánikbeteg vagyok, és hipochonder . De én ezt már nem csak a pániknak tudom be, mert pl fűnyírás után is van ilyen. 91 kg vagyok. Sok kenyeret eszem, nem mozgok szinte semmit ilyen sport szeruen.

2019. aug. 14. 10:02
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
31%
A hasmenést okozhatja gluténérzékenység is, pláne, ha sok kenyeret eszel, azt kell kivizsgálni a gasztroenterológián, beutaló kell a háziorvostól.
2019. aug. 14. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Az negatív lett az a vizsgálat. Nincs tapanyagom? Uristen lehet ettől van? Vagy a szívem? De azt miből tudhatom?
2019. aug. 14. 10:28
 13/14 anonim ***** válasza:
80%
A pánikbetegség és a hipochondria megmagyarázza a dolgot. Fordulj pszichológushoz.
2019. aug. 14. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
52%
Az alkalikus foszfatáz szinted eltérésének járj utána. Epe vagy májproblémára utal, de nem rákra. Amit leírtál, az vérnyomás vagy vércukorprobléma.
2019. aug. 14. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!