Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Más is érez erősebb lüktetést...

Más is érez erősebb lüktetést a jobb oldali nyaki artériánál?

Figyelt kérdés
23 éves lány vagyok. Voltam kardiológián (szívultrahang, EKG, mellkasi röntgen) miden normális, teljes laborvizsgálaton - itt kiderült hogy a pajzsmirigyem kicsit alulműködik, amit később nyaki ultrahangon megnéztek. Strukturálisan minden oké, egyedül a nyaki nyirokcsomókra mutatott rá, hogy meg vannak eléggé duzzadva, és azt írta még oda, hogy a nyaki erek rendben vannak. Többnyire jobb oldali nyakfájdalom miatt néztünk utána. Ugyanakkor parázom, mert bár mindkét oldalon enyhén láthatóak az ütőerek (ami még nem is fura, mivel elég vékony vagyok), de főleg mikor fekszem, a jobb oldalon az ujjam alatt (lenyomni nem szoktam, csak a bőrömön pihentetem) sokszor megugrik, és 'túlságosan' is érzem hogy hogyan dolgozik. Sajnos voltam olyan idióta, hogy rákerestem a neten, az meg természetesen rögtön azt írta, hogy dugulásban van/aneurizma van benne, amit őszintén kétlek, főleg ennyi vizsgálat után. Itt csak azt szeretném megtudni, hogy más is tapasztalt-e már hasonlót, önmagam megnyugtatására is. Köszi előre is.

2019. aug. 14. 15:54
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!