Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Jobb felèn fàjni, szokott a...

Jobb felèn fàjni, szokott a mellkasom. Lehet köze èr vagy szív betegsègekhez?

Figyelt kérdés
Jobb oldalt fàjni szokott a mellkasom.Hozzàteszem allergiàs,vagyok ès enyhe asztmàm is van.Viszont ez s fàjdalom valahogy màs.Nem àllandó,de ha előjön akkor eltart.Èszrevettem,hogy neha ha fàradt vagyok vagy kimerült akkor jobban fáj.Úgy színtèn èszrevettem,hogy többnyire nyàri kdőszakban erősebb a,fàjdalom.De ilyenkor nem tudom megàllapìtsni,hogy a mellem vagy màs fàj e.amikor fàj akkor teljsen a bordaim is fàjnak.szinte erzèkeny ha hozzàèrek.Csomókat nem tapasztaltam pedig tapogattam.Volt e valakinek hasonlò.Olyat is hallottam,hogy a szív ès èr problèmàk akàr a jobb oldalon is jelentkezhetnek.Dokihoz junius elott viszont nem jutok el.Neha nagy a pulzusom es sokszor megszokik a vernyomasom az teny.ès a munkam is kimerit.Van,hogy neha ugy erzem lazas vagyok es egek belul.Fàradt allapotba pedig meg jobban fàj a jobb felem,neha egeszen a hatamig a lapockamig szur.Ötletek? Koszonom elore is.

2019. máj. 3. 23:41
 1/2 anonim ***** válasza:
Mi lenne, ha orvoshoz mennél? A bordákat megemelő izmok görcsétől a tüdőrákig ezer oka lehet.
2019. máj. 4. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem egy masszor, vagy csotkovacs is tudna segiteni.
2019. máj. 4. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!