Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Van valakinek szklerózis...

Van valakinek szklerózis multiplexe? Remegnek a végtagjaim, a jobb kezemen 2 ujjam nehezen tudom használni, és még sok ilyesztő tenyező. Valaki erről beszélni?

Figyelt kérdés

2019. aug. 15. 09:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
91%
Cigizel?
2019. aug. 15. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
91%

Vagy alkolista vagy?

Mind2 agysejtet pusztitja...

2019. aug. 15. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nem iszom és nem is dohányzom. Alkalmakkor szoktam inni egy egy pohárral. Semmi több
2019. aug. 15. 11:42
 4/12 A kérdező kommentje:
Nálam nem mondta ki doki. Még eddig... De ideggyógyászhoz járok remeg a kezem, zsibbad két ujjam, sokszor szédülök, a látásom van amikor homályos és remeg a szemem. A papírban latin szöveg van írva.... De felkeltette az érdeklődésem egy dolog... Az MRI kimutatta a hegeket a fejemben. Utána néztem interneten mindenhol SM jön ki. A doki annyit mondott ne aggódjak minden rendben lesz. De nem válaszol arra ha kérdezem erről a betegségről
2019. aug. 15. 12:08
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Van a facebookon ilyen csoport kettő is, elég nagy létszámúak. Szerintem okosabb lennél, ha ott kérdeznél, biztos több számodra hasznos, releváns választ kapnál.
2019. aug. 15. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippet
2019. aug. 15. 14:36
 7/12 anonim ***** válasza:
7%
Azért manapság már a latin szöveget sem nehéz lefordítani az internet segítségével... Pfff....
2019. aug. 15. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha MRI gócokat mutat ki a fehlrállományban, ráadásul nemcsak egy helyen, az már könnyen kimeríti a SM McDonald kritériumait (nem a meki, ez egy orvos neve). Ha idővel változik a gócok helyzete, az már még több bizonyosságot ad az orvosnak, egy gócnál CIS klinikailag izolált szindróma nevet adnak neki. Ha idővel több lesz, akkor inkább SM. Tuti kritérium az agyvíz elemzése lenne, hogy milyen ellenanyag keletkezett benne. Erről inkább a doki tud mondani dolgokat.
2019. aug. 25. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Itt nézz utána [link]
2019. aug. 25. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Ezen a héten megjott az MRI eredményem. 2 góc van. Doki szerint nem SM. A gerincemben a csigolyak nyomják a gerincvelőt, ettől vannak ezek a tunetek

Azt mondja elég a rehabilitáció

2019. dec. 8. 23:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!