Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Tudom, hogy nagyon unalmas...

Tudom, hogy nagyon unalmas vagyok de megorjitett teljesen az egesz emberi eletem, hogy beteg es serult vagyok es belgyogyaszatilag is genallomanyilag is beteg, hogy tudnek igy valamilyen alkalmi munkat talalni!?

Figyelt kérdés
onok vagyis maguk epek es teljesen normalisak egeszsegesek hatha tudnak otletet adni ennekem ebben a kerdesben.

2019. aug. 15. 22:48
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Illetve bocsánat, ahova csak érettségi kell.


És igaza van annak, aki azt írta, hogy alacsony IQval nem tudják elvegezni a gimit.

2019. aug. 16. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Kerdes h allo vgy ulo munka?? A KIK-be lattam pl h keresnek embert es ott pl altalanos iskolai vegzettseg kell.

A facebokon a szarnyas fejvadaszt napi szinten vgy heti szinten erdemes nezegti hatha talal munkat.reszmunakidobe.

Aztan van alkalmi munka csoport is facen. Illetve van hosstess munka is de gosnolom az kilove. A hosstessnek a HPS groupoz ajanlanam. Es fel a fejjel tudom h szar es nem konnyu....!!!

2019. aug. 18. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
2019. aug. 18. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
mindenjot viszlat.
2019. aug. 19. 18:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!