Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Létezik, hogy 1 nap alatt...

Létezik, hogy 1 nap alatt kjön rajtam a megfázás?

Figyelt kérdés
Olvastam, hogy 2-3 nap a lappangási ideje. Húgom tegnap megbetegedett, mert magánál nyitvahagyta az ajtót éjszakára (tegnapelőtti éjszaka), tehát félnap alatt kijöttek rajta a tünetek szamárköhögés formájában. Ma reggel felkeltem, és már éreztem hogy kapart a torkom, most már köhögök is, szintén azzal a hangos szanárköhögéssel. Na most ez létezik, hogy kevesebb, mint 24 óra alatt elkaptam tőle a megfázást?? Nagyon nem örülnék, de minden jel erre mutat.
2019. aug. 16. 13:13
 1/6 A kérdező kommentje:
Ha el is kaptam, hogy tudnám nagyon gyorsan, még csírájában elfolytani? Nagyon nem jött jókor, mert megyek nyaralni hamarosan.
2019. aug. 16. 13:14
 2/6 A kérdező kommentje:
Van még 1 opció: a légkonditól fáztam meg, de ezt nem hiszem, mert ilyen még sose történt 10 év alatt.
2019. aug. 16. 13:21
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Olyan is előfordul, hogy este semmi bajom, reggel meg alig tudok fölkelni a megfázástól.


És speciel rengeteg, nagyon erős paprikákkal szoktam kipucolni magam. Sok más módszert kipróbáltam, de jobbat nem találtam. Chili minden mennyiségben. Bajod nem lesz tőle, szerintem egy próbát megér.

2019. aug. 16. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ, a csípőset amúgyis bírom, akkor abból felzabálok annyit amennyit csak lehet. Ment a zöld!
2019. aug. 16. 13:27
 5/6 anonim ***** válasza:
Csípős forró leveseket szoktam én is ilyenkor enni és fokhagymát, köhögésre nagyon jó a mézes, citromos bodzatea, negro szopogatása, de a fekete Halls cukor is.
2019. aug. 16. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem ezek beváltak, gyorsan meglehet gyógyulni: citromos mézes tea folyadéknak, plusz bele gyömbér, ha szereted. Fokhagymás pirítós, csípős kínai tésztás leves, gyümölcs, illetve ágynyugalom. Este forró fürdő, forró tea, vagy neo citran és alvás! Másnap is sok folyadék kell, illetve vitamindús étkezés!

Jobbulást!

2019. aug. 16. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!