Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Vastagbélrák mennyire valószínű?

Vastagbélrák mennyire valószínű?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy itt senki se tud diagnosztizalni es nem orvosok vannak itt, de esetleg ha valakinek hasonló volt esetleg tudna mondabi valamit. Mostanában wc-zes után elég gyakran olyan erzesem van, mintha a belem végében még lenne valami viszont akárhogy erőlködök nem jön semmi, viszojt ru elmúlik 20-30 másodperc után. Múltkor élénkpiros vért is láttam wc papíron, viszont ezt inkább felsérthettem mert eléggé fájt is miközben töröltem. 2 éve egyszer vér miatt voltam gasztroentologusnal és fizikai vizsgalattal megalapittak, hogy enyhe belső aranyerem van. Ha nem múlik a dolog mindenképp elmegyek orvoshoz de ezt azért kérdem, hogy szerintetek kell-e aggódnom? 20/F (Tudom az életkorommal elég valószínűtlen, de sajnos nem lehetetlen).

2019. aug. 18. 16:18
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A rák akkor is valószínűtlen a te korodban. Az aranyered lehet a probléma mögött.
2019. aug. 18. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Huszonéves korban nagyon kicsi az esélye. Az aranyér sokkal valószínűbb. Ha vastagbélrákod lenne, nem fájna amikor kitörlöd. És igen: az aranyér sajnos kiújulhat.

Azonkívül a vastagbélráknak számos egyéb tünete is van, ennél sokkal drámaiabbak (pl. székrekedés-hasmenés váltakozása).

2019. aug. 18. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Kerdező mennyi kólát és energiaitalt iszol

Milyen gyakorisaggal

2019. aug. 18. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Az utóbbi idöben elég sok szénsavasat ittam, de amúgy csak vizet szoktam. És köszönöm az eddigi gyors válaszokat! :) Egyébknét nem tudom, hogy ez is tünet de a "gázok" is nehezebben jönnek.
2019. aug. 18. 16:34
 5/5 anonim ***** válasza:
A sok szensavast mellözd menj el gasztoenterologushoz
2019. aug. 18. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!