Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Gyomorrontás? Szerintetek mi...

Gyomorrontás? Szerintetek mi lehet a baj? Bele is hallhatok?

Figyelt kérdés
Kora reggel bélgörcsre ébredtem, majd kiadós hasmenés. Azóta kB fél óránként ugyanez. Hányni nem hánytam. Furcsa, olyan tojás ízűt böfögök fel. A közerzetem is jó, de ha eszek, alul azonnal ki is jön belőlem. Szinte víz jön, annyira híg. Ebbe még lehet halni?
2019. aug. 18. 17:32
 1/7 A kérdező kommentje:
A gyomrom meg folyamatosan morog.
2019. aug. 18. 17:34
 2/7 anonim ***** válasza:
57%
Hát, ha esetleg nagyon kiszáradsz, túl sok iont vesztesz, de nem valószínű. Szerintem valami vírusos fertőzés, hagyd, hogy hagy szaladjon ki belőled, pihenj, igyál sok folyadékot, ajánlom a patikákban kapható orális rehidrálókat. Próbálj könnyedebb ételeket enni, cukros tea is játszik. Ha pár napon belül nem szűnik, akkor meg menj el orvoshoz.
2019. aug. 18. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A cukros tea a lehető legrosszabb ötlet. Cukrot hetekig kerülni kell ilyenkor mert megborult bélflóránál a rossz baktériumok és gombák szaporodását támogatod vele aztán fosni meg puffadni fogsz hónapokig

Igyál sok ásványvizet. Ha éhes vagy ropit, pirítóst, főtt krumplit, erőleves levét, kockából is jó. Sózd őket mert az ionháztartásod megborul ilyenkor. Ha van otthob panangin az jó a kálium és magnézium tartalma miatt. Ne vegyél be hasfogót mert ki kell ürülnie a vírusnak. Csak aztán leszel jobban. Csak akkor halsz meg ha kiszáradsz. Ezért kell folyamatosan inni. Én el is ájultam :) De még élek.

2019. aug. 18. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nyilván az ORF a legjobb választás, de átmenetileg tökéletes a cukros tea, ha épp nincs otthon semmi.
2019. aug. 19. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Tökéletes ha tartós emésztési problémákra vágyik valaki!
2019. aug. 19. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
😀 gondolom akkor nekem és az egész családomnak tartós emésztési problémái kellene, hogy legyenek, csak éppen nincsenek.
2019. aug. 19. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Szerencsére mára már sokkal jobb, vélhetően az 5 azóta megivott Nor...re segített :)

De mi lehetett az a felbüfögött tojásíz?

2019. aug. 19. 22:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!