Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Lehetséges, hogy komolyabb...

Lehetséges, hogy komolyabb bajom lenne?

Figyelt kérdés
Nagyjából egy hete olyan fura lett a közérzetem napközben, ami abban nyilvánult meg, hogy mint amikor az ember beteg lesz, akkor olyan nehezen fogja fel a körülötte levő dolgokat, szóval kicsit kótyagosan érzi magát. ( de nem az a kifejezett szédülés) Ez az állapot szombatig fokozódott, de továbbra se mondanám szédülésnek, azóta pedig mondhatni, hogy stagnál. Fekve nem érzem, de ülve és menve viszont igen. Mi lehet ez az egész? Hajlamos vagyok beleképzelni dolgokat mindenbe sajnos. Szemésznél ( ettől függetlenül) 2 hete voltam, aki annyit mondott hogy kicsit be van gyulladva valami allergiától, és adott rá cseppet. Napon egy hete voltam utoljára amikor még nem voltak ilyen tüneteim, és az nem esett annyira jól, lehetséges, hogy napszúrás ami hosszan elhúzódik?

2019. aug. 20. 14:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Sajnos a front is okozhat ilyen jellegű tünetet, esetenként velem is előfordul. Azért ha továbbra is fennál, a háziorvost meglátogathatod. Csak a biztonság kedvéért;)
2019. aug. 20. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Rendben, köszi a választ! Annyi kimaradt, hogy hőemelkedésem is van néha pár órán át. 37,0- 37,3ig megy fel
2019. aug. 20. 16:57
 3/4 anonim ***** válasza:
Nemet nem írtál, de nekem például menstruáció előtt is előfurdul ilyesmi. Akkor rendszeres van hőemelkedésem is, nődokim szerint teljesen normális. :)
2019. aug. 21. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Férfi vagyok 😄
2019. aug. 21. 09:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!