Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Tükrözés előtt elkezdtem...

Tükrözés előtt elkezdtem gluténmentesen enni. Ki lehet így is mutatni majd?

Figyelt kérdés
Nemsokára lesz gyomor és beltükrözésem gluténérzékenysèg kiderítésére, viszont én 100% biztos vagyok benne hogy gluténérzékeny vagyok, sőt voltam egy privát orvosnál is, ő is mondta és ajánlotta hogy a tükrözés után gluténmentesen egyek, viszont én màr egy hónapja kb nem ettem mert nem birtam màr elviselni amit tett velem (brutális fáradtság, csomokban! hulló haj, kiütéses bőr, állandó fogyás, rosszkedv, hasfájás, stb). Mennyire lesz kihatással ez az egy hónap glutén mentesség a tükrözés eredményére? Ennyi idő alatt úgysem jönnek helyre a bélbolyhok, viszont sok helyen olvasom h a kivizsgálásig nem ajánlott betartani a diétát. Kérdésem tehát az h így is ki lehet majd mutatni vagy egyek pár nappal előtte egy kis glutént?
2019. aug. 21. 13:15
 1/3 anonim ***** válasza:
A tükrözés gyulladást, polipot, és daganatot mutat ki. Nincs rá hatással a glutén!
2019. aug. 21. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha tényleg szigorúan betartottad, akkor emiatt simán lehet fals negatív eredmény.
2019. aug. 21. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

1.válaszoló: De, mivel ha gluténérzékeny vagyok és ennek ellenére is viszek be glutént a szervezetembe akkor gyulladásokat okoz, amit írtál is.

2.válaszoló: eléggé betartottam de néha azért ettem egy két gluténos ételt pont azért hogy majd kimutassa a vizsgálat. Meg akkor szerintem eszek még addig is egy keveset. Így akkor már nem lesz fals?

2019. aug. 21. 18:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!