Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » SOS Nem akarják megműteni a...

SOS Nem akarják megműteni a daganatot?

Figyelt kérdés

Anyukámnak 25 centis daganata van a hasában, már hónapok óta tologatnak minket az orvosok, sehol sem akarják megműteni, az állapota pedig egyre rosszabb. Elszív tőle a daganat minden tápanyagot, nyomja a szerveit, a gyomrát, enni sem tud rendesen. Mindenhol várni kell, mindenhol feltételes módba teszik, hogy műthető e, mert a szerveihez nagyon közel van, és nagyon nagy, mi meg már otthon beleőrülünk ebbe az egészbe. Győr-Moson-Sopron megyében lakunk, az ottani kórház átküldött minket Pestre, a pesti orvos csak a ct leletet látta, de lemondta a személyes konzultációt, és szeptember közepén tudna vele foglalkozni és eldönteni, hogy meg tudja e műteni. Ígérte, hogy keres esetleg más orvost, de hétfőn lehet érdeklődni és a tétlenség már elviselhetetlen.

Van a környéken egy ismerős orvos, ő azt mondta elvállalná, de a leleteket még nem látta, szóval még visszamondhatja, ráadásul ő is csak szeptember elején dolgozik újra.

Nem tudom, mit tehetnék, kétségbe vagyok esve. Foglalmam sincs, merre keressek tovább, mindenhol várakozás, vizsgálatok, de semmi konkrétum, és tudom, hogy csak romlani fog az állapota, aminek a sok rossz hír sem kedvez. Terápiát nem kapott, azt mondták, túl le van gyengülve, és túl nagy a daganat, de a műtétre senki sem vállalkozott eddig.


Bármit szívesen fogadok, tippet, hogy kihez érdemes esetleg fordulni, tudtok e valami módszert esetleg fizetősen meggyorsítani a dolgokat? Nagyon fontos az idő, már így is rengeteget kellett várni.

Köszi mindenkinek!

24/l



2019. aug. 22. 15:06
 1/7 anonim ***** válasza:
25 centis az hatalmas. A szövettan mit írt? Jóindulatú vagy rossz? Melyik szervében van? S hogy-hogy nem érdekli egy orvost sem ez a hatalmas daganat? Hihetetlen :(
2019. aug. 22. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Rosszindulatú, de nem szervhez kapcsolódik, hanem szövethez. 15 éve volt már neki ilyen, az nőgyógyászati volt, több orvos szerint ez annak a kiújulása, de nem agresszív szerencsére. Hónapok óta így vagyunk, a pesti orvos azt mondta a várakozásra hogy "egy hónap nem számít".
2019. aug. 22. 16:08
 3/7 A kérdező kommentje:
Rosszindulatúnál azt mondják, egy nap is számít, és mi már nyár eleje óta járkálunk egyik orvostól a másikig, és semmi mást nem kapott csak vízhajtót, meg ha fáj neki, vegyen be fájdalomcsillapítót.
2019. aug. 22. 16:10
 4/7 anonim ***** válasza:

Gondolom, nagyerekhez vagy vérzékenység szervekhez van közel, vagy be is szövi őket. Akkor meg nagyon nagy a kockázata a műtétnek, bele is hallhat. Plusz, ha a kemóhoz gyengének ítélték, lehet csak a gyengeség miatt sem bírná ki a műtétet.

Sajnálom, kitartást nektek.

2019. aug. 22. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kékgolyóba, Uzsokiba vannak a legjobb onkosebészek. Keress rájuk a neten, ott a telefonszámuk, konzultációt lehet kérni. Tudom, hogy a várakozás borzalmas, de augusztusban valóban nincs nagyon sebész, és a szeptember eleje már csak egy hét! A két sebész akivel most konzultálsz csak tud mondani valamit.
2019. aug. 22. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Ezen a fórumon érdeklődj, hátha tudnak segíteni orvost találni. Jobbulást kívánok Édesanyádnak!


[link]

2019. aug. 23. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Dr. Dubóczki Zsolt Kékgolyó! Kifejezetten alhasi daganatokkal foglalkozik úgy tudom! Én csak jót mondhatok róla! Hívjátok az OOI-t és kérjétek a dokit, hogy vele akartok beszélni! Ezt tudom javasolni, ill. azt, hogy kitartást!!!
2019. aug. 26. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!