Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Apukámnál rosszindulatú...

Apukámnál rosszindulatú nyelőcső daganatot találtak. Tudnátok javasolni, miket egyen, igyon? Mik segítenek? Természetesen minden orvosi utasítást be fog tartani.

Figyelt kérdés

2019. jún. 12. 18:31
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
40%

Cukrot ne, az biztos.

Mielőbbi teljes gyógyulást!

2019. jún. 12. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
35%

CÉKLA LEVE!


Breuss terápiát tudom ajánlani. Sokan nagyon óckodnak az ilyen alternativ megoldásoktól, de érdemes legalább elolvasni, hogy miről is szól. És még csak orvoshoz sem kell elmenni érte vagy extra költségekbe merülni..


A családomban is volt rákbeteg csak ezért mondom.


Mindenesetre ettől az alternativától eltekintve, kerülni kell a cukros, zsiros ételeket- ezek mind mind csak táplálják a rákos sejteket és egyre jobban szaporodnak! A fenti terápia lényege mellesleg pont az, hogy az ember cékla lével húzza ki a meghatározott időszakot. Az segit, hogy az ember szervezete túlélje, de a rákos sejtek úgymond éhen pusztulnak. Van sok videó is róla a neten.

2019. jún. 12. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
66%

A céklalé jó, én is ajánlom! Egyébként nyugodtan ehet cukros ételeket is, jobban hiszek az onkológusnak, aki megmondta semmi köze a tumor növekedésnek a cukorhoz, még ha általános tévhit is, mert CT vizsgálaton a glükóz halmozódik a rosszindulatú sejtekben. Amúgy a gyümölcsökben, zöldségekben is van cukor.


Szóval, egyen amit jól esik, ajánlom a Nutridrink terméket, vagy egyéb más folyékony tápszert, ha kezelés közben nem lenne étvágya. Könnyű meginni, és egy 2 dl üvegben 300 kalória van. Az onkológusa felírhatja, receptre korrekt árban van. Sajnos csodaszerek nincsenek - ne dőljetek be sárkányfüveknek (!) - bízzon az onkológusában és a kezelésben! Használni fog!!! Teljes gyógyulást kívánok Neki!

2019. jún. 12. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
84%

Amúgy eszedbe ne jusson egy daganatos embert csak céklalé kúrára fogni!!!


Céklalé jó vörösvérsejt növelésre ha vérszegény lenne, és általános roborálásra, de mivel antioxidáns, óvatosan vele ha kemót kap édesapád, mivel az antioxidánsok gyengíthetik a kemoterápia hatását! A kemó lényege, hogy megölje a "rossz" sejteket, míg az antioxidánsok - mint a céklalé is - éppen óvják az összes sejtet. Szóval ésszel, kemoterápia közötti szünetekben, vagy utána fogyassza! De az onkológusa biztos válaszol a kérdéseidre, és megbízhatóbb alap, mint a neten anonim emberek, vagy fals oldalak!

2019. jún. 12. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm nektek! Igen, céklalevet iszik. Próbálok minél több zöldséget, gyümölcsöt venni; a brokkoliról olvastam, hogy nagyon hasznos. Illetve a gyömbért nem tudom, hogy eheti-e lereszelve, mert annak van egy csípős íze és olyanokat nem ehet. Viszont a gyömbér állítólag jó a rák ellen.
2019. jún. 12. 19:16
 6/35 A kérdező kommentje:

Még nem kap kemót, nem régen derült csak ki. :( Nincs céklalékúrán, csak azt is issza. Nehezen nyelt, a szilárdat nem tudta lenyelni, azért kezdett járni orvoshoz.


Minden orvosi utasítást be fogunk tartani, ez nem is kérdés, csak kíváncsi vagyok, ki mit javasol evés-ivás terén.


Nem ihat forrót, fűszeres dolgokat...

2019. jún. 12. 19:18
 7/35 anonim ***** válasza:
100%
Anno én búzafűlevet, gyógygombát rendeltem (Szlovákiából) mert itthon épp nem volt olyan ami szerintem segített volna, oxigénnel dúsított vizet vettem, aloe vera italt, meg már nem is tudom mennyi "csodaszert", ami mint ment a kukába, mert anyám nem használta őket, elég volt rendes étkezéssel, gyümölccsel zöldséggel átvészelnie a kemó utáni időszakot. Édesanyám 5 éve tünetmentes harmadik stádiumú rák után. A céklalét azért fogyaszt, épp ésszel!
2019. jún. 12. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
78%
Kérdező, épp édesapádnak nagyon jó lenne a folyékony tápszer! Nutridrink vagy egyéb folyékony tápszer. S turmixoljátok az ételét ha nagyon nehezen menne a nyelés, sajnos majd a sugárterápia is nehezíteni fogja - viszont kisebb lesz a daganat. Műtét nem jött szóba? Amúgy a sugár nagyon eredményes toroktáji daganatoknál.
2019. jún. 12. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 A kérdező kommentje:

Köszönöm a biztatást!



Iszik folyékony tápszert, írt fel az orvos. Nem igazán bír szilárdat enni, a tápszert issza és turmixolunk, hogy le bírja nyelni.

Még vissza kell mennie az orvoshoz, megbeszélni a továbbiakat, műtét, kezelés, hogy pontosan mik lesznek.

2019. jún. 12. 19:32
 10/35 anonim ***** válasza:
74%
Még annyit, Béres cseppet is szedhet sugár előtt, normál 50 mg C vitaminnal, nekünk sugár közben nem javasolta az onkológus, mert erősítheti a mellékhatásokat. De műtét, kezelés előtt nyugodtan, a Béres Forte-t ajánlom.
2019. jún. 12. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!