Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mért van az hogy evés után...

Egyemke kérdése:

Mért van az hogy evés után mindig romlik a közérztem és hányingerem van?

Figyelt kérdés
Nem tudom mitől lehet. Kérlek írjátok meg mert nagyon zavar. És remélem nem valami komoly. Ja és azt is írjátok meg hogy mit csinálhatnék hogy elmúljon. Egyébként a buszon is rosszul szoktam lenni lehet ahoz van köze.

2019. aug. 24. 20:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Túl sokat eszel és túl gyorsan
2019. aug. 24. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Lassan evő vagyok
2019. aug. 24. 20:49
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem kell mindent összeenni, válogass.
2019. aug. 24. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem szoktam mindent össze enni. Egyépként ez lehet valami betegség is?
2019. aug. 25. 10:41
 5/6 anonim ***** válasza:
Ugyanez a gondom, egész nyáron kivizsgálásokra jártan, gyomortükrözésre, és talán van egy kisebb fekély, ami okozza, de ez sem biztos, hogy ez okozza, mert fájni meg nem fáj. Bizonytalan minden, de nézesd meg magad.
2019. aug. 27. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Sok ember szerint ez egy pszichés dolog. És csak beképzelem magamnak hogy hányingerem van azért mert egyszer rosszul lettem egy kajátol és azóta mindig azt hiszem:jaj ettől is rosszul leszek. És kipróbáltam azt hogy nem gondoltam arra hogy rosszul leszek és nem is lettem rosszul.
2019. aug. 27. 11:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!