Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Minden nap evés után fáj a...

Minden nap evés után fáj a hasam, hányingerem lesz és egész nap remegek. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Minden nap,amikor eszek el kezd fájni a hasam...de nagyon. Majd hányingerem lesz és nem múlik el addig amíg le nem fekszem. Reggelente sosem vagyok éhes és másnap sem szokott javulni. Voltunk orvosnál,vérvéletelen és vizeletvételen de elméletileg semmi bajom sincs. Ez több éve tart. 12 éves vagyok és még nem menstruálok. Ráadásul naphosszat szédülök és remegek.

2014. dec. 7. 17:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Ideg alapon lehetnek a tüneteid. Sportolj valamit és igyál napi több bögre citromfű teát.
2014. dec. 7. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Lehet, hogy lelki oka, de érdemes megfigyelni, hogy minden evés után fáj-e hasad, vagy csak bizonyos ételek után (pl tejtermékre). Lehet, hogy valamilyen ételre érzékeny vagy. A kaja, amit megeszel evés után kis idővel nem szokott visszajönni egy kicsit? A háziorvos nem küldött el valamilyen vizsgálatra? Például olyan szakemberhez (gasztroenterológushoz), akik értenek a gyomorbajokhoz?
2014. dec. 7. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Háziorvosom azt mondta hogy semmi bajom,de azért voltam laborban vizelet és vérvételen és az nem mutatott ki semmit. Pszichológushoz járok emiatt,de semmit sem segít. Kéne komolyabb vizsgálat is csak nem tudom hogy hogyan zajlik egy olyan és hogy mit csinálnának velem. Ráadásul ha az orvosom azt mondja hogy nincsen semmi bajom akkor nem fog beutalót adni..
2014. dec. 9. 12:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!