Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Tályogra műtöttek két napja,...

Tályogra műtöttek két napja, a sebbe kötszert tömködnek?

Figyelt kérdés
A kérdésem igazából az lenne, hogy két napja műtöttek és a csövet már kivették, most a nyílt sebbe valami különleges körszert tömködnek naponta kétszer,, ami iszonyatosan fáj. Ha valakinek volt hasonló, megtudná mondani meddig fog még ennyire fájni? Nagyon elkeseredett vagyok ezzel kapcsolatban, és már nehezen birom, nem régen derült ki az is hogy crohn-beteg vagyok, nagyon szenvedős volt hogy tünetmentes legyek, erre most ez is..

2019. aug. 25. 17:50
 1/3 A kérdező kommentje:
Azt kihagytam hogy végbéltályogról van szó
2019. aug. 25. 17:51
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez sajnos ilyen.Már biztosan jobban vagy. Nekem most van másodjára tályogom. Kibírhatatlan a kötözés, tisztítás, tamponálás.. Embertelen. Engem tegnap műtöttek érzéstelenítésben. Mindent éreztem. Ma pedig újra megvágták a sebet mert egy részen összekapódott, de előtte azért elkezdték tisztogatni. Jártányi erőm nincs. :( :(
2019. okt. 6. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
A nehezén már biztosan te is túl vagy, de sok erőt és kitartást kívánok neked:(
2019. okt. 27. 22:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!