Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez vírus vagy valami más?

Ez vírus vagy valami más?

Figyelt kérdés
Az unoka tesom anyukája lázas és megy a hasa, előtte ki jött neki az allergiája is. Azért fontos ez mert hányás fobiam van és itt volt unoka tesom ma és mesélte ezt és félek hogy elkaphatom tőlük,mondjuk még egyikőjük sem kapta el, csak az anyjuk beteg. De úgy tudom vírusra nem adnak gyógyszert de neki most adták anti biotikumot.akkkor mi lehet?
2019. aug. 29. 12:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha adtak antibio-ot, akkor valszeg bakterialis fertozese van. Ne aggodj. Nem leszel beteg. Esetleg moss kezet alaposan, meg a kilincseket fertotlenitsd le.
2019. aug. 29. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Meg ha mar felnottkoru vagy, jagermeistert v hasonlot par kortyot igyal es az atfertotlenit. De csak mertekkel!
2019. aug. 29. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
A fobiam miatt sosem ittam még alkoholt egyébként igen már felnőtt korú vagyok. Ha vírus lenne akkor gondolom már mind 3 an betegek lennének. De se a lánya se a fia még eddig .
2019. aug. 29. 13:11
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen, ugyhogy nyugi. Am egy par kortytol nem lesz semmi bajod. Az a reszegeknel van tudod.
2019. aug. 29. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!