Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Állandó hasfájás évek óta...

Állandó hasfájás évek óta mitől lehet?

Figyelt kérdés

A régi háziorvosomhoz rendszeresen jártam hogy faj a hasam a gyógyszer se segít illetve hasmenés vagy erős hányinger kíséri de mindig csak kiírt pár napra , átmentem egy másik háziorvoshoz és vissza nézte az adataim a rendszerben és látta hogy 2-3 éve mindig hasfájással illetve hasmenés valamint hanyingerrel panaszkodok... felírt gyógyszert meg májusban , vissza mentem , hogy ez sem segít . Azt mondja hogy csak iskolából szeretném magam kiirtani .. adott egy Bea utalom gasztroententetelogushoz de csak jövőre kaptam időpontot , viszont egyre rosszabb a hasfájásom, egy ideje szinte naponta többször fent áll (ezelőtt havonta majd hetentr párszor fajt a hasam)

Mit tegyek? Vagy valakinek ötlete , hogy mitől lehet évek óta? Nem vagyok semmilyen érzékeny egy ilyen vizsgálatokon volt kb 1.5 éve



2019. aug. 29. 21:51
 1/6 A kérdező kommentje:
*adott egy beutalót
2019. aug. 29. 21:52
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem a stressz okozott iszonyatos hasfájást kb. másfél évig.
2019. aug. 29. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Magánrendelésre menj el!

IBS vagy Chrone is lehet

2019. aug. 29. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Vagy fekély. Tényleg menj el maszek belgyógyászhoz.
2019. aug. 29. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
48%
Jövő héten ajánlok egy 30 éves pasinak egy táplálék-kiegészítőt, mert neki is ilyen tünetei vannak évek óta. Az egész országot bejárták, a különleges betegségek klinikákat is, kb. egy ház árát már ráköltötték és nem találtak semmit..Csak szenved és szenved. A baj olyan komoly volt, hogy az anyukája nem tudta elviselni, hogy a fiának nem tud segíteni a fájdalma enyhítésében és öngyilkos lett.. Ugye így érthető, hogy mennyire komoly a baj?? Ha sikerül meggyőzni, akkor nagyon várom a tapasztalatot onnan! (az apai nagymamával már megbeszéltem)
2019. aug. 30. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem anno a sok iskolai stressz okozta, persze lehet mástól is, ezt így elég nehéz eldönteni látatlanban, engem is gastro-ra akartak küldeni, meg mindenféle hülyeséggel vizsgálgatni, én meg azt mondtam, hogy nem akarom és kész. Aztán rendeződött idővel.
2019. szept. 15. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!