Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Levegővételnél fáj a hátam...

Levegővételnél fáj a hátam ami kicsit átterjed a mellkasomra is. Lehet tüdőgyulladás?

Figyelt kérdés

Kb két hete felfáztam de mivel nyaralni voltam orvoshoz nem tudtam menni. Vettem urzinolt aminek a szedése után pár nappal úgy éreztem enyhülnek a tünetek. Viszont elkezdett fájni a vesém. Ezzel már orvoshoz mentem aki felírta a Nolicin-s-t. De két nappal ezután időnként fájt a hátam nagyobb lélegzetvételnél. Közben, hogy még annyira ne unatkozzak még a mandulám is begyulladt. De arról legalább tudom, hogy mandulagyulladás ez a hátfájás viszont új nekem. Eltelt két nap és most eléggé érzem a hátam és átterjed a mellkasomra is a fájdalom. Nem köhögök, lázam viszont időnként felmegy ha nem szedek kalmopyrint de az akkor is volt mikor még nem éreztem a hátam csak a vesém. Tapasztalt már más is ilyet?

18L


2019. aug. 30. 22:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen, ez lehet tüdőgyulladás. Ne feküdj sokat a hátadon, ha teheted és menj vissza az orvoshoz.
2019. aug. 30. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Miért ne feküdjek a hátamon?
2019. aug. 31. 01:54
 3/6 anonim ***** válasza:

A fekvés miatt lassul a keringés, a légvételek mélysége csökken, felületesebb.

A lassuló keringés miatt vérpangás alakul ki a tüdőben, a méreganyagok elszállítása csökken.A tüdő öntisztulásának a hatásfoka romlik. A tüdőben, a hörgőkben pang a váladék ezért, könnyebben befertőződik.

2019. aug. 31. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Szia ez lehet idegbecsipődés is reflux is azoknak is ilyenek a tűnetei nekem is fajt a hátam mellkasom kisugárzott főleg akkor amikor beszivtam a levegőt még nyilalt is elmentem az orvoshoz es idegbecsipodes volt a nasik esetnel meg gyomoregesre mondtak mert annak is van mellkasi fajdalom tünete cataflammal nekem elmult es azota szedek gyomoregesre gyogyszert
2019. aug. 31. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Neki intermittáló láza van nyirokcsomó duzzanattal.
2019. aug. 31. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Elmentünk orvoshoz azt mondta, hogy izomfájdalom a vírus meg nem tudom mi miatt. Kaptam egy antibiotikumot a mandulám miatt is aztán ez a fájdalom is elmúlt egy-két napra rá.
2019. szept. 6. 22:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!