Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Látott már valaki ilyen...

Látott már valaki ilyen bőrbetegséget?

Figyelt kérdés

Sziasztok van egy betegségem ami a képen látható. Ez az első stádium. Kihólyagosodik majd később viszket kiszárad és vastagon lehámlik ha szerencsém van az új bőrön nem jelennek meg megint a hólyagok. Elsőnek 11-12 évesen jött ki akkor az orvos azt mondta hogy ő ilyet még nem látott... Halomra vettük a krémeket meg gyógyszereket de szerintem egyik sem segített, mert kb 1 év alatt múlt el (szerintem magától). 20 éves koromban megint kijött akkor a doki azt mondta hogy dishydrozis és ki kell venni a mandulámat. Elmentem 3 fulorgégészetre mind azt mondta hogy nem venné ki mert nincs baja. Akkor bactrobannal kenegettem de szerintem akkor is magától múlt el. Most 22 évesen megint kijött és munkám miatt nagyon orvoshoz sem tudok menni. Van valakinek hasonló betegsége és ha igen talált már megoldást rá?


[link]


[link]



2019. aug. 31. 12:03
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Írd be google képkeresőbe: szemölcs. Ha olyasmid van (mert a kép stádiumából nehéz megmondani), akkor lehet hogy az.
2019. aug. 31. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem ez nem olyan ezek olyanok mint a vízhólyagok kicsiben és az egész tenyeremet meg ujjaimat beborítja
2019. aug. 31. 12:11
 3/5 anonim ***** válasza:
Írtam két üzenetet.
2019. aug. 31. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez egy mezei ekcéma. Elocomos kenőcsre kb. két hét alatt elmúlik. Bármelyik normálisabb háziorvos lazán tudja kezelni.
2019. aug. 31. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ekcéma vagyis allergia. Ki kell tapasztalnod, hogy milyen anyag hozza elő neked. Lehet por, olaj, mosószer, ruha stb. és ha lehet el kell kerülni, kesztyűt kell használni.
2019. aug. 31. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!