Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Rákos beteg Magyarországon...

Rákos beteg Magyarországon kihez/melyik professzorhoz vagy melyik klinikához forduljon? És Európában?

Figyelt kérdés

2019. szept. 3. 22:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Az főleg attól függ, hogy hány éves, és milyen rákja van. Más szakember kell egy fél éves gyerek leukémiájához, megint más egy 80 éves bőrrákjához.
2019. szept. 3. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nagyszüleimnek ki kellett menni Ausztriába, mert itthon nem akarták őket műteni. Már nem élnének, ha itthon maradnak! Hiába dugták tele pénzzel az orvosok zsebét. Itt csak húzzák az időt a vizsgálatokkal. Az ottani kórházi ellátásról folyton áradoznak, imádják az orvosaikat. Nagyon jól tették, hogy kimentek! Nem tudom hány éves vagy, de ha idős, akkor ne akarj itthon gyógyulni! Sajnálom, hogy ezt kell mondanom.
2019. szept. 3. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

61 éves vastagbélrák.

2019. szept. 4. 07:33
 4/5 anonim ***** válasza:
2019. szept. 4. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia! Én őt ajánlom, sajnos egy családtagom érintett béltumorral. Ezt a sebészt - és az egész Uzsoki kórházat is - csak ajánlani tudom!


[link]

2019. szept. 4. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!