Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hova tudnek menni meg? Illetve...

Hova tudnek menni meg? Illetve van okom aggodalomra?

Figyelt kérdés
Tobb ideje van extraszisztolém ez mar 100% biztos , erdekes mod akar hanyszor mennem kellett ekg-ra sose mutatkozott.... Akkor mindig rendessen vert... Az orvosok azt mondtak minden rendben a szivemmel, de b*sszus ez a 4.nap hogy tobbszor kihagy a szivem egy utemet majd dobban egy nagyot es ezt eleg surun. Szerintem ez annyira nem normalis... Ezen kivul nagyon stresszes vagyok munka meg otthoni dolgok leginkabb , cigi alkohol energia ital nincs az eletembe szoval ezek nem okozhatjak tunetkent. Altalaba ez a jelenes nyugalmi allapotba lep fel amikor ulok vagy fekszek .. Fizikai munka alatt nem . 20eves vagyok es lany .

2019. szept. 4. 16:32
 1/4 A kérdező kommentje:

Azt hozza tennem hogy szedules , hanyinger , zsibbadas ilyenek nincsenek egyaltalan , ilyeszto csak ..

1eve van kb hogy ezt csinalja a szivem , hol ritkabban hol napi/heti szinten.

2019. szept. 4. 16:35
 2/4 anonim ***** válasza:

Kardiológia.


Kérj 24 órás holter-t és akkor minden látszani fog az ekg-n.


Nem kellene stesszelned, emiatt sem meg más miatt sem.

Ez nem vészes, rengeteg embernek van extrasystoléje és még nem is tud róla mert nem veszi észre..


Gondolom vékony és magas vagy.


Semmi baj nincs a szíveddel mert akkor egyrészt azt éreznéd fizikai munka során illetve az EKG-n látszana.


Engem más miatt műtöttek a szívemmel, előtte rengeteg extra systolém volt, most jelentősen lecsökkent de ezzel nem lehet mit kezdeni.

Vagyis lehet, ne idegeskedj :)


30/F

2019. szept. 4. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Magne B6 nekem bevált.
2019. szept. 4. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Galagonya tea, nekem bevált.
2019. szept. 5. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!