Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Tanácsokat szeretnék kérni...

Tanácsokat szeretnék kérni abban hogy, milyen arclemosót illetve milyen bőrradírt vegyél zsíros kiütés / pattanásos bőr-re?

Figyelt kérdés
Persze ha vannak egyéb ötletek szivesen elolvasom őket
2018. febr. 16. 15:06
 1/2 anonim ***** válasza:
én nem használok ilyesmit, mert másnapra mindig pöttyös (mitesszeres) lesz az arcom :(
2018. febr. 16. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem elég pattanásos a bőröm, sokáig használtam egyfélét, de nemrég váltottam a Müller Terra Naturi nevű márkájára, ami natúr kozmetikum, aloe verás. Abból használom az arclemosót és a radírt. Radírt heti egyszer, max kétszer, az arclemosót minden este. Aztán egy nem túl zsíros, könnyű hidratáló krémet kenek fel, de csak nagyon keveset. Reggel csak egy vizes törlőkendővel áttörlöm, sminket pedig csak korrektort és púdert használok. Plusz van egy jó kozmetikusom. Most már elmondhatom, hogy szépen gyógyul, nekem beváltak, amiket írtam.
2018. febr. 16. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!