Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez milyen kiütés/allergiás...

Ez milyen kiütés/allergiás reakció lehet?

Figyelt kérdés

Egy hónapja kb kicsi körökben volt a kezemen viszkető piros rész,most csak kívan száradva. A doki adott rá kenőcsöt,de nem tudja meg mi az,a vérvételes eredmény másfél hét mire megjön. Tovább terjedt a szárazság, ilyen gyűrűsen... Mellen,kezeken,hasamon.

Ha valaki nagy szakértő privatban atterhetünk viberre mondjuk és küldök képet! köszi!



2019. szept. 5. 14:25
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehet ekcéma, pszoriazis, stb.
2019. szept. 5. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ekcémás van,a tenyeremen. Ő a kisállataimra gyanakszik,na de most az udvarban lévő szomszédoknak a kutyáját nem vihetem állatorvoshoz,mivel tanácsolta,hogy az összes állatot ami van, természetesen nekem is cica kutya, vigyük el dokihoz,mert attól is elkaphattam valamit.. na most ez nekem pont Augusztusban azaz allergia szezonoban kezdődött. nálam ilyenkor minden évben köhögés, orrfolyás,szemduzzanat... De hiába mondtam neki azzal egyáltalán nem párositotta.
2019. szept. 7. 11:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!