Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Elkesztem szedni a letrox...

Dóri 2018 kérdése:

Elkesztem szedni a letrox nevű gyógyszert mivel pajzsmirigy alul müködésem van! De viszont rosszul vagyok. Gyogyszertöl és nagyon fújt màr voltam minden féle dokinàl magàn dokinàl is?

Figyelt kérdés
Kinek mi. A véleménye erről a dologról? de rossz helyen nőll!
2019. szept. 5. 22:08
 1/9 anonim ***** válasza:
89%

Egészen pontosan mi fáj?

A letrox puszta hormonpótlás, annak önmagában nem szabadna, hogy ilyen mellékhatása legyen.

2019. szept. 5. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Letroxot szedek jópár éve, nem tapasztaltam mellékhatást. Ha valami nem jó, azzal egyeztess, aki fölírta.

34/N

2019. szept. 5. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
5%

A pajzsmirigy alulműködésre A-vitamint kell szedni, amely 10 másodperc alatt 61%-al fokozza a működését, valamint el kell hagyni a következő ételeket, ételcsoportokat:

1. Glutén, 2. A tejtermékek, 3. A szója, 4. A cukor,5. Az ipari magolajok, 6. Feldolgozott élelmiszerek, 7. Génmódosított élelmiszerek 8. Felvágottak

2019. szept. 5. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Esetleg leírnád értelmesen is, hogy mit szeretnél kérdezni?

Mi az, hogy rosszul vagy? Mi fáj?

Mi nő (igen, így írjuk helyesen) rossz helyen?

Te magad egyébként érted, hogy mit akarsz?

2019. szept. 6. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Tényleg nagyon rosszul lehetsz ha ehy értelmes mondatot nem tudtál összehozni.

Korrábbiak. Hagyjuk már az ilyen ökör jótanácsokat, hogy glutén meg cukormentes meg egyéb önkínzás. Génmódosított élelmiszert könyörgöm ha akarna sem tudna venni az EUban. Istenem mentsd meg az ennyire ostobáktól! Jódozott só viszont hasznodra válhat és a szelén pótlás. Ha pici volt az eltérés a gyógyszert is kiválthatja. Nekem is ez volt.

2019. szept. 6. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
8%

"Hagyjuk már az ilyen ökör jótanácsokat, hogy glutén meg cukormentes meg egyéb önkínzás"

[link]

2019. szept. 6. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
88%
Hagyjuk már Szendi Gábort a marhaságaival.
2019. szept. 7. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A helyesírasodtól lehet megpusztulni.
2019. szept. 7. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem az a véleményem, hogy meg kéne tanulnod mondatokat alkotni meg helyesen írni mielőtt kérdezel. Mert erre a zagyvaságra az orvos sem fog tudni mit mondani.rossz helyen nőll és nagyon fúj már? Az elmeorvost tudom ezek alapján javasolni.
2019. szept. 8. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!