Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Aranyér mennyi idő múlva...

Aranyér mennyi idő múlva múlik el?

Figyelt kérdés

Most jött ki másodszor,sajnos kinti.

Múltkor 3-4nap alatt elmúlt,most 1hete van.Nem fáj már(első 2nap igen),de azért kellemetlen zavaró.Nem vérzik más tünet nincs.

Használok rá reparont is.

Ha meg szerrtném nézetni pl nem múlik 2hét múlva se,előbb háziorvos és az ad beutalot?

Akinek volt már,s írna hasznos választ,annak örülnék.


2019. szept. 9. 09:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Az aranyér sosem múlik el, időnként jelentkezni fog ezután.Gondoskodni kell az erőlködésmente puha székletről minden nap.
2019. szept. 9. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Ok,ill nem teljesen,de ez van.

Átlag ha előjön hány nap alatt múlik el,lehet ez több hét is?

Ok,nem súlyos,sok embert érint,de ha Magunk éljük át kellemetlen,zavaró.

2019. szept. 9. 10:54
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha 3 napos böjtöt tartasz az utolsó wc után és csak vizet iszol, akkor van ideje meggyógyulni, így gyorsabban meggyőgyul.
2019. szept. 9. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Magától nem fog elmúlni. Posterisan forte, és a Doloproct jó rá. Mindkettő vényköteles. A nem vényköteles dolgok nekem semmit nem értek.
2019. szept. 9. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Ok,köszi!Azt háziorvos tud felírni igaz?

Én se látok javulást Reparontól pl tuti nem.Vény nélküliből ezt ajánlották,de pár napja már kinn s ugyanakkora.Fájdalom elmúlt 1nap alatt,néha még kicsit égető érzés,ill tudom nem legszebb téma,de válaszokat köszönöm!

2019. szept. 9. 12:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!