Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Lányok/kozmetikusok. Akiknek...

Lányok/kozmetikusok. Akiknek van tapasztalata a szemöldök tetoválásban szeretném ha válaszolna pár kérdésemre. Mi legyen a teendőm?

Figyelt kérdés
8 napja elkészült a szemöldök tetoválásom (szálas és satirotott) hibrid technikával. 8 nap után kopott a színe eléggé természetes hatása lett tetszik és meg vagyok vele elégedve. De viszont a retusálás nem lett kész. Jövőheten megyek vissza küldödre(mivel ott dolgozom) A kozmetikusom megigerte hogy mielőtt vissza megyek megcsinálja a retusálást is anélkül hogy kivarnánk a másfél hónapot csak a hátránya az lesz hogy jobban fog fájni. Ma pedig azt mondta hogy hagyjuk el a retust mikor újra hazajövök. (márciusban lesz az) a kérdésem az lenne érdemes lenne egy más kozmetikust megkerni hogy retusálja ki vagy ez a szín és ez a forma ami kialakult 8 nap után így marad? Mert félek hogy vilagosodni fog meg kopni mivel nem volt kiretusalva. Tényleg elégedett vagyok a színnel is meg a formával is csak attól félek h elhalvanyodik vagy pár hét múlva máshogy fog kinezni. És tényleg azok válaszát várom aki tapasztalt és ért ezekhez és tanácsot tud adni mivel én nem vagyok jártas a szakmaban... Előre is köszönöm

2019. szept. 10. 20:25
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!