Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Melyik a legerosebb vény...

Melyik a legerosebb vény nélküli és melyik a csak vennyel kapható fejfájáscsillapító? Asszony nagyon megerzi a frontokat, az Algo nevűek nem nagyon váltak be.

Figyelt kérdés
2019. szept. 10. 21:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Vénnyel a Flector ep rapid granulátum, de csak akkor hatásos, ha nem várja meg míg nagyon fáj. Vény nélkül Panadol extra, alapból 2 db-bal indítva.
2019. szept. 10. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen.
2019. szept. 10. 21:39
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekem az Algoflex Forte vált be mint vény nélküli

Csak vénnyel a Quarelin kapható, a vicc az,hogy gyengébb, mint az Algoflex

Próbálkozhatsz a Saridonnal is, de szerintem nem fog beválni

2019. szept. 10. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Neked is köszönöm.
2019. szept. 10. 21:56
 5/7 anonim ***** válasza:
Vényre kapható, nekem bevált a Cataflam-V, mert fel kell oldani egy kanál vízben, úgy bevenni, és szinte azonnal hat. Úgy tudom kapható ugyanezen hatóanyagú Cataflam vény nélkül is, csak az nyilván gyengébb hatású.
2019. szept. 10. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Vény nélkül Brufen 800 mg, vagy apranax dolo, receptre: xilox, cataflam, aflamin, vagy a nagyon erős tramadol
2019. szept. 10. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
Vény nélkül Spedifen 600mg granulátum 1×1, 15-30 perc alatt hat, vénnyel a Cataflam V 50mg 2×1-3×1.
2019. szept. 12. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!