Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Gluten okozhat fokozott izzadast?

Gluten okozhat fokozott izzadast?

Figyelt kérdés
Azt vettem eszre,hogy ha tesztat eszek,vagy kenyeret 3 szor jobban izzadok.. kepes vagyok 22 fokban ulve ugy izzadni,hogy folyik a tarkomon a viz..
2019. szept. 12. 19:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Az izzadással szabadul meg a szervezet s méreganyagoktól ,bizony a glutén egy méreg!
2019. szept. 12. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anarchy666 ***** válasza:
A kettőnek semmi köze egymáshoz. De az #1-es válaszán jót kacagtam.
2019. szept. 12. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

"De az #1-es válaszán jót kacagtam."

Nehogy benned is hasonlóan munkálkodjon a sikér!

"A gluténérzékenység jéghegy modellje szerint azonban a súlyos tüneteket mutató cöliákiás betegek csupán a jéghegy csúcsát jelentik, hiszen a székletből történő diagnosztizálás alapján a népesség 30-40%-a mutat immunreakciót a glutén összetevőire, és genetikai okokból potenciálisan a lakosság 50-60%-a gluténérzékennyé válhat."

2019. szept. 12. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anarchy666 ***** válasza:

Ha esetleg be is linkelsz valami tudományos cikket az allításhoz, akkor adok esélyt rá, hogy változzon a veleményem, de a glutén nem méreg, hanem egy egyszerű összetevő amire egyes emberek érzékenyek, allergiásak. Mert ez alapján a macskaszőr vagy a mogyoró is méreg.

Másreszről a szervezet a máj utján szabadul meg a méreganyagoktól, az izzadásnak ehhez semmi köze.

2019. szept. 13. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én is intenzívebben izzadok, ha gyulladást okozó ételeket eszem, pl: kenyér, tejtermékek, édességek stb.


a gluténérzékenység is okozhat izzadást, tudtommal a hisztamin intolerancia is.

Mindenesetre a helyedben nem ennék gluténtartalmú dolgokat, és elkezdenék táplálkozás naplót vezetni.

2019. szept. 16. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!